Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Tags
ro: Etichete

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Types
ro: Tipuri

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: User
ro: Utilizator

en: action
ro: acţiune

en: Node
ro: Nod

en: Voting
ro: Votare

en: Vote
ro: Votează

en: Advanced
ro: Avansat

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Votes
ro: Voturi
