Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Types
sk: Typy

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Node
sk: Uzol

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: !time ago
sk: pred !time

en: Votes
sk: Hlasy

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia
