Vote Up/Down (6.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Types
sq: Llojet

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: Node
sq: Nyjë

en: Vote
sq: Voto

en: !time ago
sq: !time më parë

en: Votes
sq: Votat
