Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Types
be: Тыпы

en: Advanced settings
be: Пашыраныя наладкі

en: User
be: Карыстальнік

en: Vote
be: Голас
