Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Types
cs: Typy

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: action
cs: akce

en: Node
cs: Uzly

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: General
cs: Obecné

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Votes
cs: Hlasy

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace
