Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Types
cy: Mathau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: action
cy: gweithred

en: Node
cy: Nod

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Advanced
cy: Uwch

en: General
cy: Cyffredin

en: !time ago
cy: !time yn ôl

en: Votes
cy: Pleidleisiau
