Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες (ελεύθερη σήμανση)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Types
el: Τύποι

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: Node
el: Κόμβος

en: Vote
el: Ψήφος

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: General
el: Γενικά

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Votes
el: Ψήφοι
