Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Types
es: Tipos

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: User
es: Usuario

en: action
es: acción

en: Node
es: Nodo

en: Voting
es: Votación

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Full-page view
es: Vista de página completa

en: Vote
es: Votar

en: Advanced
es: Avanzado

en: !time ago
es: Hace !time

en: Votes
es: Votos

en: Advanced configuration
es: Configuración avanzada

en: Do not display link
es: No mostrar enlace

en: Display link
es: Mostrar enlace

en: Voting API tag
es: Etiqueta de Voting API

en: access vote up/down statistics
es: acceder a las estadísticas de vote up/down

en: administer vote up/down
es: administrar vote up/down

en: Control the functioning of Vote Up/Down.
es: Controla el funcionamiento de Vote Up/Down.
