Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Types
fa: انواع

en: Advanced settings
fa: پیکربندی‌های پیشرفته

en: User
fa: کاربر

en: action
fa: عمل

en: Node
fa: گره

en: Vote
fa: رای

en: General
fa: عمومی

en: !time ago
fa: !time پیش

en: Votes
fa: آراء
