Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Tags
hi: उपनाम

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: action
hi: क्रिया

en: Node
hi: नोड

en: Vote
hi: मतदान करें

en: !time ago
hi: !time पे

en: Votes
hi: मत
