Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Tags
it: Tag

en: Yes
it: Si

en: Date
it: Data

en: Types
it: Tipi

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: User
it: Utente

en: action
it: azione

en: Node
it: Nodo

en: Vote
it: Vota

en: Advanced
it: Avanzate

en: General
it: Generale

en: !time ago
it: !time fa

en: Votes
it: Voti
