Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Vote
kn: ಮತ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್
