Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य
