Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Tags
pl: Etykietowanie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Types
pl: Rodzaje

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: działanie

en: Node
pl: Węzeł

en: Voting
pl: Ocena

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Teaser view
pl: Widok czołówki

en: Full-page view
pl: Widok całej strony

en: Teasers and full-page view
pl: Widok czolówki oraz całej strony

en: Vote
pl: Głosuj

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Główne

en: !time ago
pl: !time temu

en: Votes
pl: Głosy
