Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
pt: Inativo

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Types
pt: Tipos

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: User
pt: Utilizador

en: action
pt: acção

en: Node
pt: Nó

en: Voting
pt: Votação

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Vote
pt: Votar

en: Advanced
pt: Avançado

en: General
pt: Geral

en: !time ago
pt: !time atrás

en: Votes
pt: Votos

en: Advanced configuration
pt: Configuração avançada
