Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Types
sl: Tipi

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Vote
sl: 1 glas

en: General
sl: Splošno

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Votes
sl: 1 glas
