Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Types
sv: Typer

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: User
sv: Användare

en: action
sv: åtgärd

en: Node
sv: Nod

en: Voting
sv: Röstning

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Teaser view
sv: Ingress

en: Full-page view
sv: Helsida

en: Teasers and full-page view
sv: Ingress och helsida

en: Vote
sv: Rösta

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: !time ago
sv: !time sedan

en: Votes
sv: Röster

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar
