Vote Up/Down (6.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: User
th: ผู้ใช้

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: General
th: ทั่วไป

en: !time ago
th: !time ก่อน
