Vote Up/Down (6.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Description
fa: توصیف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: گره

en: Term
fa: اصطلاح

en: Vote
fa: رای

en: Nodes
fa: نودها

en: General
fa: عمومی

en: !time ago
fa: !time پیش

en: Plain
fa: ساده

en: Votes
fa: آراء
