Vote Up/Down (6.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Votes
pa: ਵੋਟਾਂ
