Vote Up/Down (6.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: Date
th: วันที่

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: User
th: ผู้ใช้

en: General
th: ทั่วไป

en: !time ago
th: !time ก่อน
