Vote Up/Down (6.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Date
sk: Dátum

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Term
sk: Termín

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Nodes
sk: Uzly

en: Terms
sk: Termíny

en: General
sk: Všeobecné

en: !time ago
sk: pred !time

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Votes
sk: Hlasy

en: vote | votes
sk[0]: hlas
sk[1]: hlasy
sk[2]: hlasov

en: Widget display
sk: Zobrazenie ovládacieho prvku
