Vote Up/Down (6.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Comments
it: Commenti

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Score
it: Punteggio

en: Term
it: Termine

en: Vote
it: Vota

en: Nodes
it: Nodi

en: Terms
it: Termini

en: General
it: Generale

en: !time ago
it: !time fa

en: Plain
it: Semplice

en: Votes
it: Voti
