Vote Up/Down (6.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Vote
kn: ಮತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Plain
kn: ಸರಳ
