Vote Up/Down (6.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ
