Vote Up/Down (6.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Vote
nn: Stem

en: Terms
nn: Termar

en: !time ago
nn: !time sidan
