Vote Up/Down (6.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Date
bn: তারিখ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: General
bn: সাধারণ
