Vote Up/Down (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Score
et: Tulemus

en: Term
et: Termin

en: Vote
et: Hääleta

en: Nodes
et: Postitused

en: Terms
et: Terminid

en: General
et: Üldine

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Plain
et: Tavaline

en: Votes
et: Hääled
