Vote Up/Down (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Score
hr: Rezultat

en: Term
hr: Pojam

en: Vote
hr: Glas

en: Nodes
hr: Unosi

en: General
hr: Općenito

en: !time ago
hr: prije !time

en: Plain
hr: Obični

en: Votes
hr: Glasova
