Vote Up/Down (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Voting
lv: Balsošana

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Term
lv: Termins

en: Vote
lv: Balsot

en: Nodes
lv: Mezgli

en: General
lv: Galvenie

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Votes
lv: Balsis
