Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག
