Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Comments
de: Kommentare

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Voting
de: Bewertung

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Score
de: Punktzahl

en: Term
de: Begriff

en: Vote
de: Stimme

en: Nodes
de: Inhalte

en: Terms
de: Begriffe

en: General
de: Allgemein

en: !time ago
de: vor !time

en: Plain
de: Einfach

en: Votes
de: Stimmen

en: Widget display
de: Steuerelement-Anzeige

en: Alternate
de: Alternativ
