Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Voting
he: הצבעה

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Score
he: ניקוד

en: Term
he: סיווג

en: Vote
he: הצבע

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Terms
he: מונחים

en: General
he: כללי

en: !time ago
he: לפני !time

en: Plain
he: פשוט

en: Votes
he: הצבעות
