Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്
