Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Voting
pl: Ocena

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Score
pl: Wynik

en: Term
pl: Termin

en: Vote
pl: Głosuj

en: Nodes
pl: Węzły

en: Terms
pl: Terminy

en: General
pl: Ogólne

en: !time ago
pl: !time temu

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Votes
pl: Głosy

en: Voting details
pl: Szczegóły głosowania

en: Widget display
pl: Wygląd kontrolki
