Vote Up/Down (6.x-2.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Plain
ug: ئاددى
