Vote Up/Down (6.x-2.2) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Voting
eu: Bozketa

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Term
eu: Termino

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Terms
eu: Terminoak

en: General
eu: Orokorra

en: !time ago
eu: duela !time

en: Votes
eu: Botoak

en: Voting API tag
eu: Voting API-aren etiketa

en: use vote up/down
eu: erabili vote up/down

en: Voting details
eu: Bozkaren xehetasunak

en: Vote Up/Down
eu: Bozka Up/Down

en: Node Widget
eu: Widget nodoa

en: Sorry, there was problem on the vote.
eu: Barkatu, bozketan arazoak daude.

en: You are not allowed to vote.
eu: Ez duzu bozkatzeko baimenik.

en: Vote denied
eu: Bozketa ukatua

en: Reset your vote
eu: Berrezarri zure botoa

en: Vote Up/Down Node settings
eu: Bozka Up/Down Nodoaren ezarpenak

en: Vote Up/Down Nodes
eu: Bozka Up/Down Nodoak

en: Alternate
eu: Txandakatu

en: Comment Widget
eu: Iruzkin widget-a

en: Vote Up/Down on nodes
eu: Bozka Up/Down nodoetan

en: Term Widget
eu: Widget terminoa

en: Positives
eu: Positiboak

en: Negatives
eu: Negatiboak
