Vote Up/Down (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Vote
ne: मतदान

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Votes
ne: मत
