Vote Up/Down (6.x-2.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Score
oc: Marca

en: Term
oc: Tèrme

en: Vote
oc: Votar

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Terms
oc: Tèrmes

en: !time ago
oc: I a !time

en: Plain
oc: Brut

en: Votes
oc: Vòtes
