Vote Up/Down (6.x-2.2) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Comments
pt: Comentários

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: User
pt: Usuário

en: Voting
pt: Votos

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Score
pt: Pontuação

en: Term
pt: Termo

en: Vote
pt: Votar

en: Terms
pt: Termos

en: General
pt: Geral

en: !time ago
pt: !time atrás

en: Plain
pt: Plano

en: Votes
pt: Votos

en: Voting details
pt: Votos

en: Widget display
pt: Exibição do widget
