Vote Up/Down (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Score
ar: الدرجة

en: Term
ar: المصطلح

en: Vote
ar: صوّت

en: Nodes
ar: العقد

en: Terms
ar: المصطلحات

en: General
ar: عام

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Plain
ar: عادي

en: Votes
ar: الأصوات
