Vote Up/Down (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Comments
id: Komentar

en: Date
id: Tanggal

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Score
id: Skor

en: Term
id: Istilah

en: Vote
id: Pilih

en: Nodes
id: Node

en: General
id: Umum

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: Plain
id: Biasa

en: Votes
id: Suara
