Vote Up/Down (6.x-2.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Comments
nl: Reacties

en: Date
nl: Datum

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: Voting
nl: Stemmen

en: Node types
nl: Node-types

en: Vote
nl: Stemmen

en: Terms
nl: Termen

en: General
nl: Algemeen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Plain
nl: Plat

en: Votes
nl: Stemmen

en: vote | votes
nl[0]: Stem
nl[1]: Stemmen

en: Widget display
nl: Widget tonen
