Vote Up/Down (6.x-2.3) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Voting
tr: Oylama

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Score
tr: Puan

en: Term
tr: Terim

en: Vote
tr: Oy ver

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Terms
tr: Terimler

en: General
tr: Genel

en: !time ago
tr: !time önce

en: Plain
tr: Sade

en: Votes
tr: Oylar

en: Vote up!
tr: Beğendim!

en: Vote down!
tr: Beğenmedim!
