Vote Up/Down (6.x-2.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ

en: !time ago
ur: !time پہلے
