Vote Up/Down (6.x-2.5) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Score
be: Адзнака

en: Term
be: Тэрмін

en: Vote
be: Голас

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: General
be: Агульны

en: !time ago
be: !time таму

en: Plain
be: Звычайны

en: Votes
be: Галасы
