Vote Up/Down (6.x-2.5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Vote
gu: મત

en: General
gu: સામાન્ય

en: !time ago
gu: !time પહેલા

en: Votes
gu: મત
