Vote Up/Down (6.x-2.5) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Term
lt: Terminas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Terms
lt: Terminai

en: General
lt: Bendras

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Plain
lt: Paprastas

en: Votes
lt: Balsai

en: Widget display
lt: Rodymo valdiklis
