Vote Up/Down (6.x-2.5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Comments
ro: Comentarii

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Voting
ro: Votare

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Score
ro: Scor

en: Term
ro: Termen

en: Vote
ro: Votează

en: Nodes
ro: Noduri

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Plain
ro: Simplu

en: Votes
ro: Voturi
