Vote Up/Down (6.x-2.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Score
th: คะแนน

en: Vote
th: โหวต

en: General
th: ทั่วไป

en: !time ago
th: !time ก่อน

en: Votes
th: คะแนนโหวต
